Embed

#StarsDance

Uzun zamandır yazmadığımın farkındayım evet. Bunu turun başlamasıyla farkettim. Stars Dance'in başlaması, Selena'nın son dünya turu olması ve Türkiye'ye gelmeyecek olmasını bilmemle. Where We Are da da adımızın okunmadığı yetmezmiş gibi şimdi de Selena gelmiyor. Hissettiklerimi sadece bir blog sayfasına yazı yazarak yok edemem belki ama bu rahatlamamı sağlıyor. Kulağımda onun sesiyle yazmak. 

Ne albümünü ne de posterlerini almak yetmiyor. CD de dinlediğim şarkılarını canlı canlı duyanlar aklıma geliyor. M&G de gülümseyerek poz verenler, birkaç saniyeliğine de olsa dokunanalar ve onu sevdiğini söyleyenler... Ben Twitter'da ne kadar çok tweet atsamda hiç birini görmüyor çünkü şuan konser fotoğraflarını paylaşmakla meşgul. 

Her gün prfilimi açıp onun konserde ki mükemmel performansınının fotoğraflarını görüp sadece o fotoğrafları kaydetmekle yetinmek zorunda olmaktan bıktım ben. Neden asla ulaşamayacağımız insanları severiz ki ? Bize bu kadar imkansız olduklarını bildiğimiz halde neden bu kadar bağlanırız ? Belki de fıtratımızda olan en büyük aptallık buydu;hep imkansızı istemek. Sanırım öyle. Buraya onu çok sevdiğimi söylemeye gelmedim. Buraya, bu kadar ulaşılmaz olduğu için şansıma lanet etmeye geldim. Ve bana en çok koyan şey;

Her geçen gün yaşlanıyorum ve daha ona sarılmanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum. İşte bu canımı çok yakıyor.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !