Embed

Selly İçin Konser TT ler (!)

Selena Gomez in Stars Dance Tour kapsamında düzenleyeceği konserler arasında Türkiye yok. Ve bunun için, yani Türkiye ye de gelmesi için TT ler başlatıldı. Elbette ben de katıldım. Gelse bile gidemeyeceğimi bildiğim halde hemde. Ben gidemeyecek olabilirim ama elbette gidecek olan Selenator ler var olduğunu biliyorum. Ve tanısam da tanımasam da onlar benim kardeşlerim ve bu yüzden de katıldım. Gidemeyecek olabilirim, onu göremeyecek olabilirim, fotoğraf çekinemeyecek olabilrim, gelmeyeceğini bildiğim halde tü bunları göze alabilrim. Belki de bana bu cesareti veren gelmeyecek olmasını bilmektir ? Ki, evet gelmeyecek...

2. hayal kırıklığımı ise One Direction sağladı. Take Me Home turunda zaten Türkiye yoktu. Ama geçen gün duyurdukları  We Where Us 2014 turunda bazı extra ülkeler açıklanacaktı. Bunda bizim de olma ihtimalimiz yüksek ama bir o kadarda düşüktü. Çünkü adımız okunmadı... Aslına bakarsanız ben her ikisinin de gelmesini istemiyordum. Yani gidemeyeceğim için ? Ama sonra gidebilecek olan kardeşlerimi düşününce -hele Justin den sonra- bunun iyi bir fikir olmadığına kara verdim ve şuan Twitter hesabım sırf bu TT ler ile dolup taşıyor. Ama ben bundan rahatsız değilim. Gelmeyecek olsalar bile bu TT leri görecek olduklarını bilmek bile yüzümün gülmesini sağlıyor. Bu yüzden hala durmadan tweet yapmaya devam ediyorum. Ediyoruz. Ve tatmin olana kadar da durmayı düşünmüyorUZ. 

Belki de bizi fan değil Selenator/Directioner yapan budur, hayallerimizden vaz geçmememiz. Justin i fanlara kaptırmıştık. En azından bir çoğu öyleydi. Ama eğer gelirlerse elimden geleni yapacağım. Onlara ulaşmanın daha kolay bir yolu olabilirdi ama onuda para satın aldı...!!

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !